Jesteś niezależnym przedsiębiorcą do 35-roku życia* lub/i producentem, kierownikiem produkcji, twórcą aktywnie działającym w branży AV? A może studentem szkoły artystycznej planującym założenie swojej działalności? Chcesz pogłębić zdobytą dotychczasowo wiedzę z zakresu produkcji i dowiedzieć się jak prowadzić firmę w branży filmowej? Ten program jest właśnie dla Ciebie!

Biorąc udział w Akceleratorze KIPA pogłębisz wiedzę z zakresu biznesu, prawa autorskiego, produkcji i kwestii księgowo-prawnych. Dowiesz się jak zaprezentować swój projekt dla potencjalnych partnerów i inwestorów oraz jak umiejętnie korzystać z narzędzi promocji i marketingu. Podczas 2-dniowych zjazdów od lipca do grudnia 2019 będziemy się uczyć od najlepszych ekspertów-praktyków, którzy rozwieją wszystkie nurtujące Was wątpliwości. Przekonacie się, że nie ma słabych pytań, a praktyka czyni mistrza.

Chcesz być częścią III edycji Akceleratora? Prześlij nam uzupełniony krótki formularz (do pobrania poniżej) i opis dotychczasowego doświadczenie, a odezwiemy się do Ciebie niebawem!

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres akcelerator@kipa.pl z dopiskiem “Akcelerator KIPA” w temacie wiadomości do dnia 30.06 b.r. Koszt uczestnictwa 1000 zł netto.

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegółowy harmonogram zjazdów dostępny będzie już wkrótce.

www.akcelerator.kipa.pl

* okres działalności firmy do 5 lat

 

Pliki do pobrania:

REGULAMIN Akceleratora

AKCELERATOR_deklaracja_uczestnictwa

formularz_I_akcelerator

formularz_II_akcelerator

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury