Cezary Adamowicz
Ur w 1992r. Tegoroczny absolwent kierunku Intermedia na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, w pracowni dr hab. Roberta Kaji, student II roku architektury na Politechnice Gdańskiej. Zajmuję się animacją, krótkimi formami filmowymi, tworze instalacje dźwiękowe. Interesuje się nowymi technologiami, w akceleratorze chcę rozwijać projekt związany z video mappingiem.
Natalia Bednarska
Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej o specjalizacji Public Relation w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Producentka i Stylistka przy projektach reklamowych, filmowych i telewizyjnych. Właścicielka firmy „Wonder Woman Production”. Zakres działalności, to produkcja filmowa, reklamowa i telewizyjna, ale oprócz tego również organizacja wydarzeń kulturalnych, konferencji i imprez okolicznościowych.
Obecnie studiuje podyplomowo w Szkole Filmowej w Łodzi na kierunku organizacji produkcji. Posiada 4-letnie doświadczenie w branży medialnej i eventowej.
Jan Borowiec
Reżyser filmowy, adwokat. Uczestnik master class z Wernerem Herzogiem, absolwent programu Archidoc w La Fémis, Szkoły Wajdy oraz Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie na wydziale reżyserii filmowej. Absolwent prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Właściciel filmy Ubi leones.
Olga Chajdas
W teatrze debiutowała jako reżyser w 2008 r. spektaklem Tuvii Tenenboma „Ostatni Żyd w Europie” w Teatrze Na Woli. W kolejnych latach wyreżyserowała „Koza albo kim jest Sylwia?” Edwarda Albee, „Zrób sobie raj”, adaptację książki Mariusza Szczygła, “‘Branoc Mamo” Marshy Norman (nagroda Pulitzera ’83). W telewizji reżyserowała nagradzaną na świecie “Głęboką wodę”, serial kryminalny “Uwikłani”, czy “Barwy szczęścia”. Zrealizowała krótkometrażowy film “3xMIŁOŚĆ”, a jej scenariusz “Kobieta budzi się rano” znalazł się w finale konkursu “Paryż-Warszawa” organizowanego przez Studio Munka. Krótkometrażowy film na jego podstawie zaczyna właśnie swoją drogę festiwalową. II reżyser nominowanego do Oscara “W ciemności” Agnieszki Holland. Jej kinowy debiut pełnometrażowy pt. “Nina” jest na etapie post-produkcji.
Aleksandra Cywka
Agentka. Pracowała przez kilka lat z wybitnymi twórcami filmu i serialu. Debiutowała w 2010r. u boku Marcina Wrony. Od tego czasu pracowałam m.in. z Magdaleną Łazarkiewicz, Kasią Adamik, Waldemarem Krzystkiem, czeskimi reżyserami Tomasem Weinrebem i Peterem Kazdą, oraz ze szwedzkim reżyserem Wiktorem Ericssonem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała także pracując w uznanych firmach producenckich i reklamowych w Warszawie i we Wrocławiu.
Artur Dusza
Absolwent Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej Uniwersytetu Śląskiego. Młody producent stawiający pierwsze kroki w branży filmowej, właściciel firmy ALMA FILM. Operator obrazu w projektach muzycznych, teledyskach i filmach korporacyjnych. Z zamiłowania fotograf, fotosista w TVP Kultura.
Jakub Grad
Ukończył Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Krakowskiej Akademii z tytułem magistra. W skład jego dorobku artystycznego wchodzą etiudy, teledyski oraz projekty reklamowe. Ambicja, kreatywność i bardzo dobre zdolności organizacyjne to cechy, reprezentujące jego charakter. Jest producentem/reżyserem oraz kierownikiem produkcji „Ostatniej Szansy”, który jest jego pierwszym profesjonalny filmem krótkometrażowym.
Ludmiła Kierczak
Absolwentka Organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej w PWSFTviT oraz Programu Script w Szkole Wajdy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w roli kierownika produkcji filmów krótkometrażowych, teledysków i asystenta produkcji reklam. Pełniła również funkcję drugiego reżysera filmu “W spirali” w reżyserii Konrada Aksinowicza. Obecnie prowadzi własną firmę i pracuje jako asystent produkcji oraz asystent producenta w okresie developmentu pełnometrażowych filmów fabularnych
Katarzyna Kostecka
Kierownik produkcji etiud, filmów krótkometrażowych, teledysków, reklam i kampanii społecznych. Absolwentka technikum fotograficznego i Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na WRiTV. Przez 3 lata project manager i koordynator powstawania treści merytorycznych jak i eksponatów artystycznych w muzeach interaktywnych i wystawach multimedialnych. Zajmowała się produkcją filmów, animacji oraz gier. Prywatnie lokalna patriotka, zauroczona architekturą i kulturą Śląska. W wolnych chwilach ogląda filmy, gotuje i przede wszystkim podróżuje. W najbliższym czasie planuje otwarcie własnej firmy produkcyjnej.
Aleksandra Kotecka
Od 2004 roku współpracuje z Teatrem Zar, współtworząc spektakle oraz ich partyturę muzyczną. Brała udział w prezentacjach spektakli na najważniejszych festiwalach teatralnych od San Francisco po Pekin. Zajmuje się polifonicznym śpiewem gruzińskim, nad którym pracuje zarówno podczas wypraw źródłowych, jak i w ramach własnych poszukiwań. Wraz z Tomaszem Wierzbowskim prowadzi projekt wnikliwej pracy nad tym materiałem, którego efektami dzieli się podczas warsztatów, prób otwartych i koncertów.
Współtworzyła też muzykę do spektaklu Heresy Black włoskiej grupy Sineglossa oraz do spektaklu Asterion teatru Ghost Road z Los Angeles, a także prowadziła w San Francisco pracę nad muzyką do spektaklu Antygona grupy Cutting Ball Theatre.
Na stałe współpracuje z Kurkot Kollektiv. Współtworzyła muzykę do filmu Wolta reż. M.Kotecka i K.Poryzała, który został wyróżniony na festiwalu HotDocs w Toronto.
Absolwentka filologii rosyjskiej we Wrocławiu i zarządzania w mediach w Warszawie.
Natalia Łodygowska
Młoda producentka filmowa, założycielka Mizar Films. Absolwentka kursu „Development Kreatywny” w Wajda School, studentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach, absolwentka Produkcji Filmowej w AMA Film School. Ukończyła warsztaty Film For Kids.Pro, na którym rozwijała swój projekt „Jak polubić Potwora?”. Ambitna i otwarta na projekty skierowane dla młodej widowni.
Łukasz Mączka
Łukasz Mączka – rocznik 1987, skończył studia na SGH na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Metody Ilościowe w Ekonometrii i Systemy Informacyjne. Po studiach założył firmę produkcyjną działającą pod marką krotkieformy.pl. Firma specjalizuje się w produkcji filmów promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych, głównie pod kątem digital.
Anna Stachowiak
Marta Szarzyńska
Marta Szarzyńska, absolwentka Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS na kierunku Studiów Filozoficzno-Historycznych, studiów podyplomowych Laboratorium Reportażu na UW. Ukończyła kurs “Development Kreatywny” w Szkole Wajdy, gdzie rozwijała projekt filmu dokumentalnego “Powrót hipisa” w reż. Ryszarda Solarza i filmu krótkometrażowego “Świtezianka” w reż. Julii i Mai Bui, którego premiera jest zapowiedziana na listopad 2017.
Bartosz Szpak
Poza aktorstwem zajmuje się komponowaniem muzyki teatralnej i filmowej. W 2015 i 2016 pracował wraz z Fundacją Isrius przy projekcie badawczym ROS-3D oraz realizowanym w jego ramach filmem pełnometrażowym „Czułość” w reżyserii Wacława Mikłaszewskiego. W 2016 roku współtworzył eksperymentalne słuchowisko wielkoobsadowe „Kim jest Max Winckler?” z Piotrem Fronczewskim i Marianem Dziędzielem w rolach głównych. Członek Kolektywu Twórczego b-sides, którego działalność opiera się na produkcjach teatralnych i programach warsztatowych z zakresu teatru dokumentalnego. W programie Akcelerator będzie rozwijał audiowizualną odnogę działalności kolektywu b-sides, content z przeznaczeniem do dystrybucji internetowej oraz projekt pełnometrażowej adaptacji filmowej sztuk Bogusława Schaeffera.
Joanna Tatko
Absolwentka Wydziału Produkcji Filmowej Szkoły Filmowej w Łodzi oraz psychologii na Uniwersytecie SWPS. Z branżą audiowizualną związana od 2009 r. Ma doświadczenie w zakresie produkcji filmów dokumentalnych oraz animowanych Obecnie pracuje jako kierownik produkcji w Szkole Wajdy. Bliski współpracownik KIPA.
Maciej Thiem
Założyciel firmy Mad Tree Film Service. Absolwent wydziału produkcji PWSFTviT. Pełniący rolę producenta w realizowanych przez firmę projektach filmowych, jako reżyser został wyróżniony za projekt „4813” – w konkursie Rektora PWSFTviT na film promujący uczelnię. Podczas studiów był wyróżniony stypendium dla najlepszych studentów. W roku 2014/2015 studiował reżyserię filmu dokumentalnego na Filmakademie w Badenii Wirtembergii. Jako producent i reżyser stara się poszukiwać nowych sposobów opowiadania.
Maria Wachowiak
Studentka organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego UŚ w Katowicach. Kierownik produkcji wielu etiud filmowych, 30- minutowego filmu fabularnego „F 63.9” w reż. Jarka Sztandery wyprodukowanego przez Studio Munka oraz filmu dokumentalnego „Zygmunt Hubner gra z rzeczywistością” w reż. Edyty Wróblewskiej. Od 1,5 roku pracuje w firmie produkcyjnej „Endorfina Studio”.
Anna Waligórska
Studiowała Grafikę na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Produkcyjnie realizowała jako koordynator produkcji takie projekty jak film Michała Marczaka „Wszystkie Nieprzespane Noce”, teledysk „Beautiful People” w reżyserii Michała Marczaka. Współpracowała z firmami produkcyjnymi ATM, Endorfina Studio, Iron Films, Centrala Distribution.
Obecnie producent sprzedażowy wideo dla Agora S.A. Realizuje projekty graficzne i montażowe. Jest autorką koncepcji i realizatorką instalacji „Moving Pictures” wystawianej w PKiN podczas festiwalu Docs Against Gravity.
Stanisław Zaborowski
Kierownik produkcji, producent. Właściciel firmy Silver Frame. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Programu dla Kreatywnych Producentów w Szkole Wajdy. W okresie 2007-2013 związany z Telewizją Polską. Były członek Chines Europien Partnership of Development. Ukończył e-learning kurs Digital Storytelling na University of Birmingham oraz The Business Of Film na Open University.